Prémiový byt 4+kk s předzahrádkou v unikátním rezidenčním projektu

Rezidenční projekt Čertův vršek, Čertův vršek č.p. 2533, Praha 8 - Libeň, 180 00
CENA: 15.200.000 Kč


Podlahová plocha bytu: 102,1 m2
Terasa: 5,9 m2
Předzahrádka: 77,6 m2
1x parkovací stání v domě

Přednosti bytu: 

 • dřevěná okna, trojskla se sníženými parapety
 • dřevěné podlahy
 • italská velkoformátová dlažba IMOLA v imitaci mramoru
 • sanita Villeroy & Boch, baterie HansGrohe Black Matt
 • předokenní rolety na dálkové ovládání
 • interiérové dveře Sapeli bílé se skrytou zárubní a úhlem otevření 180°
 • rekuperace vzduchu pro zdravější vnitřní klima
 • solární panely pro ohřev TUV

 • systém hospodaření s šedou a dešťovou vodou

 • extenzivní zeleň na střechách pro kvalitní mikroklima okolí

 • kamerový systém, uzavřený areál
 • kolárna a kočárkárna se sprchou 

Libeň je městská čtvrť tvořící jižní část pražské městské části Praha 8 a zasahující i do městských částí Praha 7 a Praha 9. Sousedí s Karlínem, Trójou, Kobylisy, Střížkovem, Prosekem, Vysočany a Žižkovem. Od Holešovic Libeň odděluje řeka Vltava. V minulosti díky svému členitému reliéfu patřila k nejromantičtějším pražským předměstím

Vilová čtvrť Čertův Vršek s nádhernými výhledy na Prahu. A právě tady na konci slepé ulice, vznikl naprosto unikátní rezidenční projekt, který je připraven podle mezinárodní metodiky BREEAM. Ta hodnotí vliv projektu na životní prostředí a jeho celkovou udržitelnost.

Díky solárním panelům, rekuperaci vzduchu a akumulační nádrži na dešťovou vodu, ušetří majitelé bytů velkou část nákladů na energie a vodu. Systém šedé vody, která je po zachycení a důkladném přečištění opětovně využívána pro splachování toalet. Díky tomu lze ušetřit celou čtvrtinu spotřeby pitné vody. Čertův vršek je teprve druhým developerským projektem s šedou vodou na českém trhu. Tento projekt je unikátní i tím, že základy a příčky jsou z části vyrobeny z Rebetongu. Poprvé na světě byl využit 100% recyklovaný beton u rezidenčního projektu.

V uzavřeném areálu je pouze 39 bytů, každý disponuje vlastní terasou či předzahrádkou a díky kamerovému systému poskytuje naprosté bezpečí a soukromí. 

Ale pojďme se konečně podívat na prémiový byt, který je na prodej.

Byt si majitelé pořizovali pro sebe a na materiálech rozhodně nešetřili. Ve vstupní hale je italská velkoformátová dlažba IMOLA s imitací mramoru, který je pojícím prvkem v celém bytě. Majitelé si byt nechali navrhnout od architektky a podklady ke komplet vybavení pro vás mám k dispozici. Obývací pokoj je orientován na východní stranu, jídelna na jižní stranu. Jídelna situovaná u kuchyňské linky poskytuje krásný výhled na zahrady vilové čtvrti s pohledy na zbytek velkoměsta. Z obývacího pokoje je vstup na předzahrádku, jak si ji upravíte, je již zcela na vás...

Luxusní koupelna je obložena velkoformátovou dlažbou IMOLA v dekoru mramoru a nabízí opravdový luxus. Moderní sprchový kout "walk in" s osvětlenou nikou a bateriemi HansGrohe v moderním černém matu vás zaujmou na první pohled. Koupelna sousedí se samostatnou toaletou a technickou místností, kde je vyveden ventil na vodu a odpad pro automatickou pračku a sušičku. 

V bytě jsou další tři pokoje orientované na východní stranu s výhledem do předzahrádky. Každý člen rodiny tak bude mít své soukromí a naprostý komfort. 

Tento byt vám nabídne vše, co k modernímu životu potřebujete. Veškerou občanskou vybavenost budete mít doslova na dosah ruky. V docházkové vzdálenosti naleznete mateřskou školku, základní školu, ale i gymnázium a nemocnici Na Bulovce.