Atypicky řešený byt 4+kk a k tomu navíc pracovna v podkroví, terasa a lodžie na Hanspaulce. 


Podlahová plocha bytu: 109,82 m2
Lodžie: 9,90 m2
Terasa: 5,25 m2
Sklep č. 17: 4,50 m2

Typ vlastnictví: Osobní
Cihlová nástavba z roku 2004 (Kolaudační rozhodnutí: 20.7.2004)
Revitalizovaný cihlový dům.
Energetický štítek budovy: E
Podlaží: 3.NP + 4.NP
Měsíční náklady: 3.776 Kč + poplatky za energie
Vytápění bytu: plynový kotel Vaillant + radiátory 
Podlahové topení: koupelna
Klimatizace: obývací pokoj + pracovna v podkroví
Zabezpečení bytu: JABLOTRON - napojení na centrální pult

CENA: 16.790.000 Kč (cena je včetně provize RK a komplet právního servisu)


Legendární vilová čtvrť Hanspaulka

Hanspaulka je vilová čtvrť v pražských Dejvicích a původně šlo o významnou vinařskou oblast se spoustou vinohradů a rozlehlých usedlostí. Vilová čtvrť láká k bydlení již od 30. let 20. století. Do druhé světové války zde bylo vystavěno mnoho architektonicky zajímavých vil a rodinných domů, především jsou to funkcionalistické stavby i typické domky ve stylu art deco, které lemují hlavní hanspaulskou třídu - ulici Na Pískách.  

Honosné vily si tu pořizovali politici, filmové hvězdy i známí umělci. Žili zde básník Jaroslav Seifert, herečka Lída Baarová, král komiků Vlasta Burian, nebo člen Devětsilu architekt Evžen Linhart. Dnes tu žije například slavný grafik a malíř Jiří Anderle. Všichni se tu znají, rodiny tu žijí po generace. Kdo na Hanspaulce zapustil kořeny, jen těžko hledá k bydlení jiné místo.  

Není se co divit, Hanspaulka je jedna z nejluxusnějších a nejkrásnějších čtvrtí v Praze. 

Hanspaulka byla pojmenována podle barokního zámečku, který si nechal postavit císařský rada Hans Paul Hippmann v roce 1733. Časem se zámečku začalo říkat Hanspalka. Dnes tu sídlí Klausův institut. V okolí zámečku se nachází několik dětských hřišť a velká louka, kde se konají různé kulturní a společenské akce a slavnosti. V zimě tu děti bobují a učí se lyžovat. Správný Hanspaulan se totiž nenaučil lyžovat ve Špindlu, ale "u zámečku".

Hanspaulka poskytuje veškerou občanskou vybavenost. Je zde základní škola, mateřská škola, Sokol, restaurace, supermarket, lokální obchůdky a panuje tu velmi čilý komunitní život. Procházky křížem krážem zdejšími ulicemi si zamilujete. 

Hanspaulka je krásná, luxusní, jedinečná a zdejší atmosféra je prostě návyková.

A právě tady, v ulici Na viničních horách, můžete bydlet v perfektně udržovaném, atypicky řešeném bytě 4+kk, který má navíc šikovně řešenou pracovnou v podkroví. Nechybí lodžie, terasa a prostorný sklep.

Byt  se nachází v posledním patře bytového domu a disponuje celkem 5 pokoji, včetně podkrovní místnosti, která majitelům slouží jako pracovna. V této místnosti je umístěna klimatizace, takže i v létě je zde velmi příjemně. Jsou zde i úložné prostory v podobě vestavěné skříně

Obývací pokoj je spojen s kuchyňským koutem a je také vybaven klimatizací. Na podlaze je elegantní třívrstvá dřevěná olejovaná podlaha Doussie. Z obývacího pokoje vedou schody do podkrovní pracovny a také je zde vstup na západní lodžii s výhledem do ulice Na Pískách. Vstup na lodžii je také z přilehlého pokojíku. Na oknech a u obou vstupních dveří na terasu jsou umístěny sítě proti hmyzu. 

Kuchyňská linka je vyrobena z dýhy, pracovní deska je Technistone®  a je tedy vysoce kvalitní, odolná a hygienicky naprosto nezávadná. Tvořena je přírodními materiály křemen a žula. V kuchyni jsou velmi kvalitní spotřebiče značky Siemens - myčka na nádobí, vestavěná mikrovlnná trouba, elektrická trouba a varná deska. 

Prostorná ložnice s francouzskými okny a vstupem na jižní terasu poskytuje překrásné výhledy na Prahu. Ve vstupních dveřích na jižní terasu je síť proti hmyzu. V bytě jsou další dva pokoje, které slouží jako pokoje pro děti.
V každém pokoji jsou prostorné vestavěné skříně. V ložnici je také položena třívrstvá dřevěná olejovaná podlaha Doussie, v ostatních pokojích laminátová plovoucí podlaha.  

Byt je velmi pěkně řešen již ve vstupní chodbě, kde jsou také vestavěné skříně. Vstupní dveře do bytu jsou protipožární a bezpečnostní značky NEXT. Velmi světlá koupelna disponuje dvěma okny a poskytuje tak maximum denního světla a možnost dostatečného větrání. V koupelně je elektrické podlahové topení a je zde umístěn plynový kotel a bojler na ohřev vody. WC je samostatné. 

Jako majitel tohoto bytu můžete navíc využívat překrásnou zahradu, která je přímo u domu. Na zahradě je několik vzrostlých stromů, včetně meruňky, která každoročně nese bohatou úrodu šťavnatých plodů. Parkování je pro majitele domu zajištěno na vyhrazeném pozemku přímo pod domem

Co si víc k pohodlnému životu můžete přát?