Moderní byt 3+kk v těsné blízkosti metra Střížkov


Podlahová plocha bytu: 68,15 m2 + krytá lodžie: 7 m2

Sklep na patře: 2 m2
Typ vlastnictví: Osobní
Byt po kompletní rekonstrukci.
Revitalizovaný panelový dům.
Energetický štítek budovy: C
Webové stránky SVJ: www.svj-jablonecka.cz
Adresa: Jablonecká 410/46, Praha 9 - Střížkov, 190 00
Podlaží: 2.NP (1.patro)
Měsíční náklady: 3.862 Kč + poplatky za energie
Internet v bytě: Rychlá sousedská síť Jablonka (100MB/s), 150 Kč/měsíc


CENA: 7.240.000 Kč (cena je včetně provize RK a komplet právního servisu)


Vítejte na pražském Střížkově, který leží přesně napůl mezi městskými obvody Praha 8 a Praha 9. Tato lokalita vám nabízí vše, co k pohodlnému životu potřebujete. Dostatek zeleně, obchody (2x Billa, Penny, Kaufland, OC Prosek), lékařské služby, restaurace, školy, školky, ale také dvě stanice metra - Prosek a Střížkov. Tato stanice metra leží na nejnovějším úseku linky C a zcela jistě patří k architektonicky nejvýraznějším stanicím v Praze, stejně tak k těm nejdražším.

A právě tady, jen pár minut pěší chůze od metra, můžete bydlet v kompletně zrekonstruovaném bytě o dispozici 3+kk se zasklenou lodžií a sklepem na patře. 

Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a další dva pokoje. Byt prošel v roce 2006 kompletní rekonstrukcí a odpovídá tak potřebám moderní rodiny. Kuchyně v obývacím pokoji je díky otevřenému a mnohem většímu prostoru ideálním řešením zejména pro rodinu, která ráda tráví hodně času spolu. Kuchyňská linka disponuje vestavěnými spotřebiči značky Baumatic a perfektně ladí k celému interiéru. 

Zděné jádro s prostornou moderní koupelnou, kde je prostor nejen pro dvě umyvadla, ale i vanu. Toaleta je důmyslně umístěna zvlášť a je zde prostor pro pračku a sušičku. Na toaletě nechybí ani bidetová sprška. 

V roce 2021 byly položeny nové podlahy v celém bytě. Ve vstupní chodbě je dlažba z přírodního kamene, v obytných místnostech vinyl v dekoru dřeva. V bytě je také šatna a krytá lodžie orientovaná na jižní stranu s výhledem do nádherného parku, který se rozkládá přímo před domem. K bytu náleži i sklep, který je umístěn přímo naproti bytu

Park Přátelství na sídlišti Prosek je park s nejdelší umělou vodní soustavou v Praze. Těžištěm celého parku jsou lámané křivky systému vodních ploch a kaskád, který díky jedenácti přepadům vodní soustavy doplňují i zvuky tekoucí vody. V parku jsou také dětská hřiště a letní kulturní areál (amfiteátr). 

3D půdorys bytu
3D půdorys bytu
Náhled na list vlastnictví
Náhled na list vlastnictví