Investiční příležitost: Prodej zajímavě řešeného bytu 1+kk v Karlíku.


Podlahová plocha bytu: 33,62 m2
Balkon: 6,3 m2
1x parkovací stání v uzavřeném areálu domu

Typ vlastnictví: Osobní
Bytový dům z roku 2011 (Kolaudační rozhodnutí: 06/2011)
Energetický štítek budovy: C
Podlaží: 3.NP
Orientace bytu: jihozápad
Sklep: NE
Parkovací stání: 13 m2 v uzavřeném areálu bytového domu
Měsíční náklady za služby: 4.130 Kč 
Vytápění bytu: centrální - kotelna v domě ( 2x plynový kotel)
Svislé nosné konstrukce: cihly, tvárnice, cihlové bloky
Správcovská firma: Reality 13 Czech s.r.o.


PRODEJNÍ CENA : 3.950.000 Kč 


Karlík je malebná obec nedaleko Prahy, která se nachází v srdci Českého krasu. 

Tato lokalita nabízí nespočet možností pro trávení volného času. Pokud máte rádi turistiku a cykloturistiku, můžete se vydat na mnoho značených tras, které vás provedou krásnou krajinou. Okolí Karlíku je také bohaté na různé památky. V blízkosti se nachází pozůstatky hradu Karlík, který byl založen Karlem IV. k ochraně Karlštejna. Karlík je obklopen krásnými skalními útvary, jeskyněmi a soutěskami, které jsou ideální pro turisty, kteří chtějí objevovat krásy přírody.

A právě v malebném Karlíku je nyní na prodej velmi pěkný byt o dispozici 1+kk a velikosti 34 m² s balkonem o velikosti 6 m² a parkovacím stáním v uzavřeném areálu bytového domu. Byt se nachází ve 2. patře komorní projektu z roku 2011, kde je pouze 17 bytů. 

Byt je velmi zajímavě řešen, kdy obytná místnost je rozdělena posuvnou stěnou na dvě části - obytnou a klidovou. Plynule na kuchyňskou linku navazuje prostorná vestavěná šatní skříň se zrcadlovými posuvnými dveřmi. Z této části bytu je vstup na jižně orientovaný balkon s výhledem do dvora. Součástí kuchyňské linky je elektrická trouba značky Elektrolux a sklokeramická varná deska se dvěma plotýnkami. V koupelně je umyvadlo, WC a prostorný sprchový kout. V obytné části je položena plovoucí laminátová podlaha, v předsíni a v koupelně keramická dlažba v červené barvě. Na balkoně je prkenná podlaha. Byt je orientován na jihozápadní stranu. 

V domě je centrální kotelna s plynovým kotlem, která rozvádí teplo do samotných bytů. Obec Karlík je také bohatá na kulturní dědictví. Zdejší kostel sv. Václava, který byl postaven v 13. století, je jedním z nejvýznamnějších historických památek v oblasti. Kromě toho se v Karlíku nachází také muzeum, které představuje historii této malebné obce. Velmi často se zde konají různé kulturní akce, jako jsou například folklorní slavnosti a trhy.


Karlík se nachází nedaleko Prahy a je snadno dostupný autem i veřejnou dopravou. Pokud cestujete z Prahy, můžete jet vlakem nebo autobusem. Vlaková stanice se nachází v Dobřichovicích, do Karlíku je možné se dostat pěšky krásnou 20 minutovou procházkou po cestě lemované pozoruhodnými sochami, nebo místním autobusem. Z Dobřichovic je to do Karlíku 1 km.

Cesta vlakem z Dobřichovic na Smíchovské nádraží trvá 22 minut. Pokud preferujete cestování automobilem, cesta z okraje Prahy do Karlíku vám zabere přibližně 30 minut

Veškerá občanská vybavenost je v nedalekých Dobřichovicích.Karlík je ideálním místem pro bydlení, pokud hledáte únik z ruchu velkoměsta. Zdejší klidná atmosféra, krásná příroda a bohaté kulturní dědictví jsou jen několika z mnoha důvodů, proč byste měli investovat do nemovitosti v této oblasti. Kromě toho je Karlík snadno dostupný autem i veřejnou dopravou, což z něj činí ideální destinaci pro všechny, kteří chtějí strávit víkend mimo město.