Světlý byt 2+kk v Horoměřicích


Podlahová plocha bytu: 58,36 m2 + balkon: 3,45 m2
Francouzská okna v celém bytě.
Parkovací stání přímo u vchodu domu.


Horoměřice jsou velmi vyhledávanou a rychle se rozvíjející lokalitou, především díky své strategické poloze a ideální dopravní dostupnosti do Prahy. Horoměřice totiž leží v těsné blízkosti pražských čtvrtí Suchdol, Lysolaje, Nebušice a Přední Kopanina. Během 10 minut se tak pohodlně dostanete do Dejvic na metro Bořislavka. 

Je tu klid, plno zeleně a cesty v okolí jsou ideální pro jízdu na kole, výlety s kočárkem, nebo ranní běh. V Horoměřicích najdete kompletní občanskou vybavenost. Obchody, příjemná místa k posezení s přáteli, sportovně relaxační centrum, ale i lékařskou péči pro Vás i Vaše zvířecí mazlíčky. Co víc si můžete k pohodlnému bydlení přát?

Rezidenční čtvrť Ke Kozím Hřbetům se nachází v klidné části Horoměřic, na hranici s městskou částí Lysolaje. V roce 2007 zde bylo postaveno celkem 36 řadových domů a 10 bytových domů s 64 bytovými jednotkami. Domy se vyznačují nadčasovým a elegantním vzhledem.

A právě zde, v ulici Lysolajská, nabízíme k prodeji prostorný dvoupokojový byt s balkonem, komorou uvnitř bytu a parkovacím stáním přímo u vchodu domu. Východně orientovaný byt o dispozici 2kk a podlahovou plochou více než 58 m² má vstup na balkon z obou pokojů a díky francouzským oknům poskytuje maximum denního světla a výhledy do zeleně. Byt je umístěn v prvním patře dvoupodlažního viladomu.
V obytných místnostech je plovoucí podlaha, na chodbě, v koupelně a na WC dlažba. V bytě jsou plastová okna v bílé barvě. Vytápění pomocí plynové kotelny, která je umístěna v prvním domě rezidenční čtvrti a rozvádí teplo do všech bytů v projektu.