Jedinečný nadstandardně řešený byt 2+kk s úchvatnou terasou.
Jednou příčkou získáte 3+kk. 

Bytový dům Na Radosti, Plzeňská č.p. 313, Praha 5 - Stodůlky, 155 00
CENA: 14.000.000 KČ


Podlahová plocha bytu: 91,3 m2
Terasa: 130,70 m2
Balkon: 4,28 m2

2x parkovací stání v domě

Přednosti bytu: 

  • dřevěná okna
  • dřevěné podlahy
  • klimatizace v ložnici a obývacím pokoji
  • posuvné skleněné dveře v bytě
  • předokenní žaluzie
  • nadstandardní provedení
  • prodej včetně vybavení 

Takto naprosto jedinečných bytů s neskutečnou terasou naleznete v Praze pouze zlomek. A nyní ho můžete mít i vy!  Nadstandardně zařízený byt s rozlehlou 130,7 m2 terasou, samostatným balkonem a úchvatnými výhledy na lokalitu Bílý Beránek je právě na prodej. Byt je exkluzivní i svým vybavením - posuvné skleněné dveře v celém interiéru, kvalitní dřevěné podlahy, designové tapety, prostorná koupelna s vanou i sprchovým koutem, podlahové topení, podhledy s led světly, klimatizace v každém místnosti a předokenní žaluzie. Navíc k bytu náleží i dvě parkovací místa v domě. 

Tento exkluzivní byt se nachází v posledním patře rezidenčního projektu NA RADOSTI.

Vstupní hala do bytu je moderní, světlá a okamžitě na vás dýchne luxusem a pohodlím. Majitelka byt zařídila precizně, vše vyladila do nejmenšího detailu a na materiálech a vybavení rozhodně nešetřila. V prostoru vstupní haly je umístěna samostatná technická místnost s vestavěnými skříněmi. Je zde místo na pračku a sušičku a veškeré úklidové prostředky.  

Velkorysá koupelna o velikosti 11,45 m2 je zařízena sprchovým koutem, vanou, WC i bidetem. Luxusní provedení spolu s podlahovým topením ocení i nejnáročnější. Z koupelny je vstup do ložnice, ale i do vstupní haly bytu. 

Moderně zařízená ložnice se vstupem na balkon a terasu, kde nechybí ani rafinovaně schovaná šatna umístěná za šatní skříně. 

Prostorově velkorysý obývací pokoj o velikosti 41,6 m2 s luxusní minimalisticky řešenou kuchyňskou linkou, ostrůvkovou digestoří, prémiovými vestavěnými spotřebiči a americkou lednicí. Vše zůstává v bytě.   


A to nejlepší nakonec. Naprosto úchvatná terasa o velikosti 130m2 nabízí nádherné výhledy a naprosté soukromí.  


Byt lze jednoduše změnit dispozičně na 3 obytné místnosti. Pokud by vám nevyhovoval současný stav, jednou příčkou v ložnici se toto elegantně vyřeší a získáte dvě ložnice o velikostech více než
12 m2. Změnu dispozici na 3+kk pro vás zrealizujeme ještě před nastěhováním.

Aktuální dispozice 2+kk
Aktuální dispozice 2+kk
Nová dispozice 3+kk
Nová dispozice 3+kk
Současná dispozice bytu 2+kk
Současná dispozice bytu 2+kk
Nová dispozice 3+kk
Nová dispozice 3+kk

Rezidenční projekt Na Radosti je situován v lokalitě Bílý Beránek, jižně od ulice Na Radosti, na rozhraní městských částí Praha 5 a Praha 6. V okolí se nachází mnoho příležitostí pro sportovní vyžití. Lokalita má velmi dobré dopravní spojení MHD do centra města. Nedaleko vašeho nového bytu však zároveň najdete i mnoho míst pro odpočinek v zeleni.

Kvalitu bydlení navíc umocňuje originální architektonické ztvárnění s důrazem na detail, kvalitní materiálové zpracování a vysoký realizační standard.

Vzhledem k blízkosti sídliště Řepy je oblast dostatečně občansky vybavena - mateřská školka, základní škola, pošta, lékárna, zdravotnické zařízení, policie, sportovní centra a obchody pro každodenní nákupy. Vše naleznete v docházkové vzdálenosti 5 až 10 minut. Ideální příležitost pro nákupy a zábavu najdete také v nedalekých obchodních centrech Metropole Zličín a Avion Shopping Park, které jsou dostupné autem i MHD během několika minut. Zde můžete využít i širokou nabídku obchodů s nábytkem (IKEA, SCONTO, ...) a potřebami pro kutily (Baumax), které se Vám mohou hodit nejen při zařizování nového bydlení.

Pokud upřednostníte dopravu autem, oceníte snadnou dostupnost Pražského okruhu i přímé spojení s centrem města ulicí Plzeňská. Dobrá dopravní dostupnost autem je také na Letiště Ruzyně.

  • tramvají do centra (zastávka Anděl) 18 minut
  • autobusem 5 minut na metro Stodůlky, 6 minut na Zličín
  • autem 10 až 15 minut do centra

Sportovní vyžití

Pro milovníky různých sportovních aktivit nabízí lokalita pestrou škálu sportovního vyžití, zejména ve sportovním areálu, který se nachází na sídlišti Řepy, v těsné blízkosti ulice Na Radosti. V areálu je provozována tenisová škola na krytých tenisových kurtech, atletický stadion a fotbalové hřiště.

Příznivci dnes velmi populárního golfu mohou snižovat svůj handicap na blízkém golfovém 9-ti jamkovém hřišti - Golf Club Praha - vzdáleném 2,5 km.

V nedalekém sportovním areálu Na Cibulce, naleznete squashové a tenisové kurty, lezeckou stěnu, fotbalové a další venkovní hřiště. Případně si můžete protáhnout své tělo ve fitness studiu v Metropoli Zličín.

KOLAUDAČNÍ SOUHLAS: 3.11.2011

Koncepce domu:

Váš nový byt můžete najít v moderní novostavbě o pěti typických a dvou ustupujících nadzemních podlažích. V objektu se nachází 90 bytových jednotek s moderní dispozicí o velikostech od 1+kk o výměře 34 m2 až po 4+kk o výměře okolo 120 m2.

Dům je provozně rozdělen na dvě samostatné schodišťové sekce (označené A a B), vzájemně propojené podnoží, ve které se nachází dvě podlaží podzemních garáží. Díky využití svažitosti terénu jsou obě podlaží garáží pohodlně přístupná přímo z přilehlé komunikace, bez nepříjemných příjezdových ramp nebo autovýtahů. Komunikační jádra obou sekcí jsou vybavena osobními výtahy vedoucími z obou pater garáží přímo do jednotlivých obytných podlaží. Nechybí ani samostatná místnost pro kola a kočárky, navržená v obou sekcích. V podzemních podlažích jsou kromě parkovacích stání umístěny sklípky, centrální plynová kotelna, jeden nebytový komerční prostor a další technické zázemí objektu. Místnost pro správce objektu a místnost s nádobami na komunální odpad se nachází u vjezdu do garáží v druhém podzemním podlaží.

Vysoký realizační standard se promítl i do technického vybavení objektu. Byty jsou vytápěné centrální plynovou kotelnou umístěnou v suterénu a mají díky bytovým stanicím Meibes nejen vlastní regulaci teploty prostorovým termostatem, ale i samostatné měření spotřeby tepla a spotřeby vody dálkovým rádiovým odečtem. Vybrané byty, zejména v horních podlažích, jsou vybaveny klimatizací. Slaboproudá elektroinstalace zahrnuje datovou síť, telefonní zásuvku a napojení na společnou televizní a satelitní anténu v každé obytné místnosti. Každý byt je vybaven vstupními dveřmi s certifikovanou 3. třídou bezpečnosti a přípravou pro instalaci elektronického zabezpečovacího systému. Tento systém je možné napojit na pult centrální ochrany. Systém elektronického domovního vrátného s kamerou u vstupu umožňuje instalaci videotelefonu v každém bytě. Centrální vstupy do objektu jsou vybaveny elektronickým samozamykacím zámkem.


Videoprohlídka bytu