Jedinečný nadstandardně řešený byt 4+kk s úchvatnou terasou 90m2.

Bytový dům Na Radosti, Plzeňská č.p. 2761/313, Praha 5 - Stodůlky, 155 00
Energetická třída: C - úsporná
Měsíční náklady: 10.331 Kč + elektřina


Podlahová plocha bytu: 115,64 m2
Terasa: 89,59 m2
Parkovací stání v domě (možno dokoupit druhé stání)

Přednosti bytu: 

 • dřevěná okna
 • 4 vnitřní klimatizační jednotky s tepelným čerpadlem na střeše (v létě chladí, v zimě hřeje)
 • posuvné skleněné dveře v bytě
 • předokenní žaluzie
 • okna a podlahové topení v koupelnách
 • vestavěné skříně ve vstupní hale
 • samostatný pracovní kout
 • 2x koupelna, 3x WC
 • vyztužení terasy na umístění vířivky
 • uzavíratelná část terasy místo sklepu
 • nadstandardní provedení
 • vlastní dětské hřiště přímo v areálu bytového domu 

Perfektně udržovaný byt pro rodinu, který vám poskytne čtyři pokoje a samostatný pracovní kout, kde budete mít své soukromí na práci. Takto pěkných bytů s velkorysou terasou naleznete v Praze pouze zlomek. A nyní ho můžete mít i vy!  Nadstandardně zařízený byt s rozlehlou 90 m2 terasou, dvěma místy na parkování v domě a úchvatnými výhledy na lokalitu Bílý Beránek je právě na prodej

Terasa se rozprostírá okolo celého bytu a vstoupit na ní můžete z každého pokoje. Nechybí ani oddělená část, která slouží jako perfektní skladový prostor. Část terasy je navíc vyztužena a připravena na umístění vířivky. Samozřejmostí je vývod vody a elektřina. 

Byt je exkluzivní i svým vybavením - posuvné skleněné dveře v celém interiéru, kvalitní dřevěná okna, klimatizační jednotky multisplit s tepelným čerpadlem umístěným na střeše domu (chladí i topí, šetří náklady za klasické topení), vestavěné skříně ve vstupní hale, okna a podlahové topení v obou koupelnách, dvě umyvadla, vana, toaleta a bidet v hlavní koupelně, v menší koupelně přilehlé k ložnici je sprchový kout, toaleta a umyvadlo.  

V bytě je také samostatná toaleta pro návštěvy umístěná ve vstupní hale. Nechybí ani komora pro umístění automatické pračky a sušičky. 
Rezidenční projekt Na Radosti je situován v lokalitě Bílý Beránek, jižně od ulice Na Radosti, na rozhraní městských částí Praha 5 a Praha 6. V okolí se nachází mnoho příležitostí pro sportovní vyžití. Lokalita má velmi dobré dopravní spojení MHD do centra města. Nedaleko vašeho nového bytu však zároveň najdete i mnoho míst pro odpočinek v zeleni.

Kvalitu bydlení navíc umocňuje originální architektonické ztvárnění s důrazem na detail, kvalitní materiálové zpracování a vysoký realizační standard.

Vzhledem k blízkosti sídliště Řepy je oblast dostatečně občansky vybavena - mateřská školka, základní škola, pošta, lékárna, zdravotnické zařízení, policie, sportovní centra a obchody pro každodenní nákupy. Vše naleznete v docházkové vzdálenosti 5 až 10 minut. Ideální příležitost pro nákupy a zábavu najdete také v nedalekých obchodních centrech Metropole Zličín a Avion Shopping Park, které jsou dostupné autem i MHD během několika minut. Zde můžete využít i širokou nabídku obchodů s nábytkem (IKEA, SCONTO, ...) a potřebami pro kutily (Baumax), které se Vám mohou hodit nejen při zařizování nového bydlení.

Pokud upřednostníte dopravu autem, oceníte snadnou dostupnost Pražského okruhu i přímé spojení s centrem města ulicí Plzeňská. Dobrá dopravní dostupnost autem je také na Letiště Ruzyně.

 • tramvají do centra (zastávka Anděl) 18 minut
 • autobusem 5 minut na metro Stodůlky, 6 minut na Zličín
 • autem 10 až 15 minut do centra

Sportovní vyžití

Pro milovníky různých sportovních aktivit nabízí lokalita pestrou škálu sportovního vyžití, zejména ve sportovním areálu, který se nachází na sídlišti Řepy, v těsné blízkosti ulice Na Radosti. V areálu je provozována tenisová škola na krytých tenisových kurtech, atletický stadion a fotbalové hřiště.

Příznivci dnes velmi populárního golfu mohou snižovat svůj handicap na blízkém golfovém 9-ti jamkovém hřišti - Golf Club Praha - vzdáleném 2,5 km.

V nedalekém sportovním areálu Na Cibulce, naleznete squashové a tenisové kurty, lezeckou stěnu, fotbalové a další venkovní hřiště. Případně si můžete protáhnout své tělo ve fitness studiu v Metropoli Zličín.

KOLAUDAČNÍ SOUHLAS: 3.11.2011

Koncepce domu:

Váš nový byt můžete najít v moderní novostavbě o pěti typických a dvou ustupujících nadzemních podlažích. V objektu se nachází 90 bytových jednotek s moderní dispozicí o velikostech od 1+kk o výměře 34 m2 až po 4+kk o výměře okolo 120 m2.

Dům je provozně rozdělen na dvě samostatné schodišťové sekce (označené A a B), vzájemně propojené podnoží, ve které se nachází dvě podlaží podzemních garáží. Díky využití svažitosti terénu jsou obě podlaží garáží pohodlně přístupná přímo z přilehlé komunikace, bez nepříjemných příjezdových ramp nebo autovýtahů. Komunikační jádra obou sekcí jsou vybavena osobními výtahy vedoucími z obou pater garáží přímo do jednotlivých obytných podlaží. Nechybí ani samostatná místnost pro kola a kočárky, navržená v obou sekcích. V podzemních podlažích jsou kromě parkovacích stání umístěny sklípky, centrální plynová kotelna, jeden nebytový komerční prostor a další technické zázemí objektu. Místnost pro správce objektu a místnost s nádobami na komunální odpad se nachází u vjezdu do garáží v druhém podzemním podlaží.

Vysoký realizační standard se promítl i do technického vybavení objektu. Byty jsou vytápěné centrální plynovou kotelnou umístěnou v suterénu a mají díky bytovým stanicím Meibes nejen vlastní regulaci teploty prostorovým termostatem, ale i samostatné měření spotřeby tepla a spotřeby vody dálkovým rádiovým odečtem. Vybrané byty, zejména v horních podlažích, jsou vybaveny klimatizací. Slaboproudá elektroinstalace zahrnuje datovou síť, telefonní zásuvku a napojení na společnou televizní a satelitní anténu v každé obytné místnosti. Každý byt je vybaven vstupními dveřmi s certifikovanou 3. třídou bezpečnosti a přípravou pro instalaci elektronického zabezpečovacího systému. Tento systém je možné napojit na pult centrální ochrany. Systém elektronického domovního vrátného s kamerou u vstupu umožňuje instalaci videotelefonu v každém bytě. Centrální vstupy do objektu jsou vybaveny elektronickým samozamykacím zámkem.


Videoprohlídka bytu