Home staging a vizualizace

Home staging je příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu. 

Cílem je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potenciálních zájemců, a to především sladěním barevných schémat, uspořádáním nábytku a barevně sladěných doplňků, nastavení osvětlení a odstranění všech negativních elementů, které by potenciálnímu zájemci ztěžovaly představu, že by právě tady mohl bydlet. Nábytek, koberce, závěsy, světla, obrazy, a další doplňky byt nejenom zútulní, ale pomohou zdůraznit jeho největší přednosti. Jestliže se kupující přijdou podívat na zařízený byt, jejich pozornost upoutají pozitivní stránky nemovitosti. Zaměří na jednotlivé místnosti a je pro ně snadnější představit si, že by právě tady mohli bydlet. Začnou uvažovat, jak by zde rozmístili svůj vlastní nábytek.

Víte o tom, že 8 z 10 lidí si při prohlídce prázdného bytu vůbec nedokáže představit, jaký potenciál jim prázdný prostor nabízí?  

Pokud prodávám nemovitost před rekonstrukcí, rozestavěnou nemovitost či pouze pozemek, velice ráda využívám k efektivnímu prodeji i vizualizace budoucího stavu. 

"Nikdy nedostanete druhou šanci udělat dobrý první dojem"

Díky využití home stagingu, virtuálního home stagingu a vizualizacím se mi daří všechny takto připravené a propagované nemovitosti prodat během prvních 2-4 týdnů.