ONLINE odhad ceny nemovitosti

Vyplňte prosím základní specifikaci o vaší nemovitosti. Odhad pro vás vypracuji zcela zdarma a do 24 hodin zašlu výsledek na uvedený email. 

Proč je důležité znát reálnou cenu nemovitosti ještě před jejím  prodejem?

Vysoká cena

Vysoká cena nemovitosti zájemce odradí, inzerát se stane ležákem, trh vaši nabídku začne přehlížet a i když potom zlevníte, stále se nedostaví kupec. Proděláte a ztratíte čas. Prodej se může protáhnout na více jak rok. Ve finále po dlouhém prodeji nemusíte dosáhnout ani té tržní hodnoty, kterou byste dostali hned na začátku. 

Neplatí, že pokud s prodejem nespěcháte a nastavíte cenu domu vysoko, že utržíte více. Trh si vaši nabídku zapamatuje a nebude na ni reagovat ani při zlevnění na tržní cenu.


Nízká cena

Je-li cena příliš nízká, prodáte nejspíše rychle, ale za málo a možná vzbudíte i pochybnosti kupců. V neposlední řadě se zbytečně připravíte o peníze.


Cena podle tržního odhadu

Pokud je prodejní cena nastavena správně, do 2 měsíců je nemovitost zobchodovaná. Dobře nastavená marketingová strategie vycházející z perfektní prezentace nemovitosti může zvednout tržní cenu o desetitisíce, někdy statisíce. 

Z jakých dat vycházím při určení ceny nemovitosti? 

- CENOVÉ MAPY

V těchto aplikacích se nachází množství kvalitních dat týkajících se prodejů nebo pronájmů bytů, domů, stavebních pozemků i pozemkových parcel. Převážná část těchto dat byla zakoupena od Katastru nemovitostí a pochází z kupních smluv, kde jsou uvedeny skutečné prodejní ceny nemovitostí (na rozdíl od inzerátů na nemovitosti, kde jsou uvedeny pouze nabídkové ceny) a ověřené informace o těchto nemovitostech.

- STATISTIKY REMAX 

Síť REMAX je propojena napříč celou Českou republikou. V interním systému zakázek je evidována každá zobchodovaná nemovitost v ČR, ať už se jedná o prodej či pronájem. Získám tedy velmi důležité informace o ceně, jak dlouho se nemovitost prodávala, za jakou částku se nabízela a za jakou částku se nakonec prodala. 

- OSOBNÍ ZKUŠENOSTI

Na základě mé každodenní práce realitní makléřky vkládám do finální cenové analýzy i vlastní zkušenost s danou lokalitou. Sdělím vám, jaká je poptávka po obdobných nemovitostech v dané lokalitě a jak rychle se dá nemovitost v dané lokalitě zobchodovat. 

- PROFESIONÁLNÍ ODHADCE (ten s kulatým razítkem)

Spolupracuji také s profesionálním odhadcem či znalcem . Pokud se jedná o specifickou nemovitost, na odhadu bude se mnou spolupracovat profesionální odhadce či dokonce znalec. V obou případech se jedná o skutečné odborníky schopné provádět i velmi složitá zadání.

Zadejte prosím co nejpodrobnější popis nemovitosti:

Vaše údaje neposkytuji žádné třetí straně. Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.