Reference

Dobrý den, paní Jiskrová, dostaly se mi do rukou Vaše propagační materiály k aktuálně nabízenému bytu Na Okrouhlíku. Předem rovnou uvádím, že o byt zájem nemám, pouze jsem Vám chtěl dát zpětnou vazbu k tomuto materiálu. Sám jsem aktuálně na konci (věřím) procesu koupě bytu a v posledních měsících jsem se setkal a komunikoval s mnoha makléři. Bohužel ve většině připadů ve mně zůstal spíše negativní pocit z nekompetentnosti těchto makléřů. Byl jsem ohromně překvapen materiálem, který jste k bytu připravila. Člověk tam najde opravdu vše, včetně podrobného popisu jednotlivých kroků celého procesu, který může být pro leckoho opravdu velmi složitý. V materiálu je uvedeno všechno, co jsem si musel složitě a dlouho zjišťovat z různých zdrojů sám.

Moc Vám děkuji, že děláte svou práci takto pečlivě a poctivě. Kdybych se dostal do situace, že bych potřeboval nemovitost prodat či pronajmout, velice rád bych se na Vás s důvěrou obrátil. S pozdravem a úctou, 

Vojtěch Kašpar

"Paní makléřka byla velice profesionální, ochotná, vše vysvětlila, zařídila a během velice krátké doby vybrala seriózní nájemkyni. Jsme naprosto spokojeni s nadstandardním servisem a určitě bychom ji doporučili."

Josef Síla

"S makléřkou paní Jiskrovou spolupracuji již delší dobu. Perfektně se mi stará o mé nemovitosti k pronájmu a vždy pečlivě vybere, a předem prověří, nájemníka, se kterým jsem nadmíru spokojen. Její služby jsem již doporučil svým přátelům, kterým se také úspěšně stará o nemovitosti k pronájmu a hledá pro ně ty nejvhodnější nájemníky. Děkuji za perfektní servis!"

Ing.Jan Jirásek

"S paní Jiskrovou jsem byla velice spokojená. 100% profesionální jednání."

Irena Adámková

"Byla jsem velice spokojena s kvalitou služeb a nadstandardním servisem paní makléřky. Paní Jiskrová byla velice ochotná, naprosto  profesionální, vždy dodržela co slíbila a můj byt prodala velice rychle a dobře." 

Jarmila Smutná

"Paní Markéta Jiskrová prokázala při prodeji naprosto bezprecedentní profesionální přístup, její nasazení, snaha a maximálně vstřícný přístup jak ke mě (klientovi), tak i k jednotlivým zájemcům je obdivuhodný. V budoucnu budu velice rád opět s touto makléřkou spolupracovat."

                                                       Petr Rybák

"Naprosto nadstandardní přístup, perfektní komunikace, skvělé nápady, obětavost a rychlý prodej. Děkuji."

Jan Novák

"Byli jsme spokojeni se spoluprací a s komplexním servisem."

manželé Vyleťalovi 

"Profesionální, kvalitní, lidský a důvěryhodný přístup."

Jiří Janeček 

"Markéta Jiskrová je dle mého názoru velmi dobrá a profesionální realitní makléřka. Připravila velmi atraktivní prezentaci bytu, díky které se nemovitost brzy prodala, průběžně s námi konzultovala vše, co jsme během prodeje řešili, vždy byla rychlá, flexibilní a chovala se korektně. Maximálně šetřila náš čas. Pokud budu v budoucnu opět řešit situaci s prodejem či koupí nemovitosti, určitě se obrátím zase na Remax a Markétu Jiskrovou."

Julius Bejšovec

"Rádi bychom paní makléřku pochválili za její profesionální servis a obětavost. Vždy nám vše vysvětlila, pracovala pro nás i o víkendech a na dovolené. Zájemce o náš dům s námi konzultovala a nakonec nám doporučila toho nejvhodnějšího, který se líbil i nám. Celý proces prodeje proběhl naprosto hladce a korektně. Její služby bychom využili i v budoucnu a určitě ji budeme doporučovat i dále našich známým. "

manželé Rychtářovi