Reference

Paní Jiskrová je vynikající realitní makléřka, která se vyznačuje profesionálním přístupem, pečlivostí a schopností vypořádat se s každou situací. Její schopnost naslouchat a porozumět potřebám klientů jí umožňuje poskytovat skvělé služby a najít řešení, které odpovídají přesně jejich potřebám. Její pracovní postup je vždy transparentní a komunikace s ní je příjemná a účelná. Doporučuji paní Jiskrovou jako spolehlivého a kvalitního realitního makléře pro každého, kdo hledá skutečného profesionála s osobním přístupem a vysokou úrovní služeb.

Ing.Josef Šindelář

Kvalita služeb paní Jiskrové byl jeden z klíčových faktorů úspěchu celé transakce. Upřímně jsem byl naprosto nadšen. Perfektní prezentace bytu na internetu (a přitom přesná a pravdivá), detailní znalosti všeho, co s bytem souvisí včetně SVJ v domě, příjemné vystupování, přizpůsobení se mým časovým možnostem, právní podpora, přesný popis procesu převodu bytu, a hlavně ochota mi to vždy znovu vysvětlit "polopatě" - to všechno ve mně budilo pocit velké důvěry a působilo uklidňujícím dojmem při transakci, kterou člověk dělá jen málokrát v životě. Vlastně ta spolupráce má jedinou nevýhodu: že už se tomu těžko někdy někdo jiný vyrovná...

Ing.Jan Vyšehradský PhD.

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala paní Markétě Jiskrové za skvělou spolupráci při prodeji bytu. Původně jsem dostala nabídku prodat byt investiční společnosti bez prohlídek a všech činností, které patří k prodeji přes realitní kancelář. I tak jsem oslovila paní Jiskrovou, která mi hned při první prohlídce bytu řekla, že cena bytu je mnohem vyšší, proto jsem to zkusila a vyplatilo se mi to. Vše, co bylo potřeba, zajistila paní Jiskrová. Naprosto vše. Až na pár detailů, u kterých bylo nezbytné mé spolupráce. A byt se nakonec prodal o 700.000,- více. Jsem velmi spokojená. Děkuji.

Simona Drožová

Dobrý den, paní Jiskrová, dostaly se mi do rukou Vaše propagační materiály k aktuálně nabízenému bytu Na Okrouhlíku. Předem rovnou uvádím, že o byt zájem nemám, pouze jsem Vám chtěl dát zpětnou vazbu k tomuto materiálu. Sám jsem aktuálně na konci (věřím) procesu koupě bytu a v posledních měsících jsem se setkal a komunikoval s mnoha makléři. Bohužel ve většině připadů ve mně zůstal spíše negativní pocit z nekompetentnosti těchto makléřů. Byl jsem ohromně překvapen materiálem, který jste k bytu připravila. Člověk tam najde opravdu vše, včetně podrobného popisu jednotlivých kroků celého procesu, který může být pro leckoho opravdu velmi složitý. V materiálu je uvedeno všechno, co jsem si musel složitě a dlouho zjišťovat z různých zdrojů sám.

Moc Vám děkuji, že děláte svou práci takto pečlivě a poctivě. Kdybych se dostal do situace, že bych potřeboval nemovitost prodat či pronajmout, velice rád bych se na Vás s důvěrou obrátil. S pozdravem a úctou, 

Vojtěch Kašpar

Paní makléřka byla velice profesionální, ochotná, vše vysvětlila, zařídila a během velice krátké doby vybrala seriózní nájemkyni. Jsme naprosto spokojeni s nadstandardním servisem a určitě bychom ji doporučili.

Josef Síla

Na tohle hodnocení jsem se opravdu těšila, protože paní Jiskrová je naprosto skvělá profesionálka a dotahuje slogan ReMaxu "realitní služby, jaké si přejete" do dokonalosti, řekla bych "realitní služby, které ani netušíte, že byste si mohli přát". Neváhá dát ze sebe to nejlepší, opravdu se postarat o všechny detaily, má nápady, kvůli který se prostě vyplatí najmout realitku, tedy oprava, ne kdejakou realitku, ale prostě přímo paní Jiskrovou. Profesionální homestaging a rychlost a zápal, se kterým pracuje, mi skoro vyrazil dech. Prodala 2 naše nemovitosti v rekordní době, neváhala obětovat čas o víkendu a v pozdních večerních hodinách, najezdila spoustu kilometrů, byla oporou, když to bylo potřeba, přece jen, reality jsou trošku stres a s paní Jiskrovou máte pocit, že v tom nejste sami a můžete jí naprosto důvěřovat. Mohu porovnat i s jinými makléři a věřte mi, že nechci už nikdy spolupracovat s nikým jiným než s ní. Děkuji Vám!

Pavlína Vacková

Práce paní makléřky Jiskrové byla zcela profesionální, komplexní a nadstandardně kvalitní. Velmi vstřícně komunikovala, všechny materiály perfektně připravila, vše srozumitelně vysvětlila. Je prostě skvělá.

Iva Vacková

Paní Markéta Jiskrová prokázala při prodeji naprosto bezprecedentní profesionální přístup, její nasazení, snaha a maximálně vstřícný přístup jak ke mě (klientovi), tak i k jednotlivým zájemcům je obdivuhodný. V budoucnu budu velice rád opět s touto makléřkou spolupracovat.

Petr Rybák

S makléřkou paní Jiskrovou spolupracuji již delší dobu. Perfektně se mi stará o mé nemovitosti k pronájmu a vždy pečlivě vybere, a předem prověří, nájemníka, se kterým jsem nadmíru spokojen. Její služby jsem již doporučil svým přátelům, kterým se také úspěšně stará o nemovitosti k pronájmu a hledá pro ně ty nejvhodnější nájemníky. Děkuji za perfektní servis!

Ing.Jan Jirásek

Naprosto nadstandardní přístup, perfektní komunikace, skvělé nápady, obětavost a rychlý prodej. Děkuji.

Jan Novák

Byli jsme spokojeni se spoluprací a s komplexním servisem.

manželé Vyleťalovi 

Profesionální, kvalitní, lidský a důvěryhodný přístup.

Jiří Janeček 

Chtěl bych touto cestou vřele poděkovat paní Jiskrové za veškeré služby při nákupu nemovitosti. Její jednání bylo velmi profesionální, poctivé a vstřícné. Propagační materiály a prezentace bytu byly špičkově provedeny. Na veškeré dotazy paní makléřka reagovala vždy pohotově a pro klienta byla ochotna zařídit cokoliv. Celý proces nákupu nemovitosti probíhal ze strany kupujícího velice hladce a jednoduše, ačkoliv za tím vším muselo stát spousta odvedené práce. Spokojenost byla i s právním servisem, v tomto případě byla bezpečnost celé transakce perfektně zajištěna. Měl jsem opravdu štěstí narazit na paní Jiskrovou při výběru mé první nemovitosti.

Tomáš Brandtner

Markéta Jiskrová je dle mého názoru velmi dobrá a profesionální realitní makléřka. Připravila velmi atraktivní prezentaci bytu, díky které se nemovitost brzy prodala, průběžně s námi konzultovala vše, co jsme během prodeje řešili, vždy byla rychlá, flexibilní a chovala se korektně. Maximálně šetřila náš čas. Pokud budu v budoucnu opět řešit situaci s prodejem či koupí nemovitosti, určitě se obrátím zase na Remax a Markétu Jiskrovou.

Julius Bejšovec

Rádi bychom paní makléřku pochválili za její profesionální servis a obětavost. Vždy nám vše vysvětlila, pracovala pro nás i o víkendech a na dovolené. Zájemce o náš dům s námi konzultovala a nakonec nám doporučila toho nejvhodnějšího, který se líbil i nám. Celý proces prodeje proběhl naprosto hladce a korektně. Její služby bychom využili i v budoucnu a určitě ji budeme doporučovat i dále našich známým. 

manželé Rychtářovi 

Byla jsem velice spokojena s kvalitou služeb a nadstandardním servisem paní makléřky. Paní Jiskrová byla velice ochotná, naprosto  profesionální, vždy dodržela co slíbila a můj byt prodala velice rychle a dobře.

Jarmila Smutná

S paní Jiskrovou jsem byla velice spokojená. 100% profesionální jednání.

Irena Adámková

Dobrý den paní Jiskrová,
rád bych vám poděkoval za velice profesionální přístup a rychlý prodej mého bytu. V budoucnosti velice rád znovu využiji vašich služeb.
Přeji krásný den,

Aleš Hudeček