Reference

"Chtěl bych touto cestou vřele poděkovat paní Jiskrové za veškeré služby při nákupu nemovitosti. Její jednání bylo velmi profesionální, poctivé a vstřícné. Propagační materiály a prezentace bytu byly špičkově provedeny. Na veškeré dotazy paní makléřka reagovala vždy pohotově a pro klienta byla ochotna zařídit cokoliv. Celý proces nákupu nemovitosti probíhal ze strany kupujícího velice hladce a jednoduše, ačkoliv za tím vším muselo stát spousta odvedené práce. Spokojenost byla i s právním servisem, v tomto případě byla bezpečnost celé transakce perfektně zajištěna. Měl jsem opravdu štěstí narazit na paní Jiskrovou při výběru mé první nemovitosti".

Tomáš Brandtner

"Na tohle hodnocení jsem se opravdu těšila, protože paní Jiskrová je naprosto skvělá profesionálka a dotahuje slogan ReMaxu "realitní služby, jaké si přejete" do dokonalosti, řekla bych "realitní služby, které ani netušíte, že byste si mohli přát". Neváhá dát ze sebe to nejlepší, opravdu se postarat o všechny detaily, má nápady, kvůli který se prostě vyplatí najmout realitku, tedy oprava, ne kdejakou realitku, ale prostě přímo paní Jiskrovou. Profesionální homestaging a rychlost a zápal, se kterým pracuje, mi skoro vyrazil dech. Prodala 2 naše nemovitosti v rekordní době, neváhala obětovat čas o víkendu a v pozdních večerních hodinách, najezdila spoustu kilometrů, byla oporou, když to bylo potřeba, přece jen, reality jsou trošku stres a s paní Jiskrovou máte pocit, že v tom nejste sami a můžete jí naprosto důvěřovat. Mohu porovnat i s jinými makléři a věřte mi, že nechci už nikdy spolupracovat s nikým jiným než s ní. Děkuji Vám!"

Pavlína Vacková

Dobrý den, paní Jiskrová, dostaly se mi do rukou Vaše propagační materiály k aktuálně nabízenému bytu Na Okrouhlíku. Předem rovnou uvádím, že o byt zájem nemám, pouze jsem Vám chtěl dát zpětnou vazbu k tomuto materiálu. Sám jsem aktuálně na konci (věřím) procesu koupě bytu a v posledních měsících jsem se setkal a komunikoval s mnoha makléři. Bohužel ve většině připadů ve mně zůstal spíše negativní pocit z nekompetentnosti těchto makléřů. Byl jsem ohromně překvapen materiálem, který jste k bytu připravila. Člověk tam najde opravdu vše, včetně podrobného popisu jednotlivých kroků celého procesu, který může být pro leckoho opravdu velmi složitý. V materiálu je uvedeno všechno, co jsem si musel složitě a dlouho zjišťovat z různých zdrojů sám.

Moc Vám děkuji, že děláte svou práci takto pečlivě a poctivě. Kdybych se dostal do situace, že bych potřeboval nemovitost prodat či pronajmout, velice rád bych se na Vás s důvěrou obrátil. S pozdravem a úctou, 

Vojtěch Kašpar

"Paní makléřka byla velice profesionální, ochotná, vše vysvětlila, zařídila a během velice krátké doby vybrala seriózní nájemkyni. Jsme naprosto spokojeni s nadstandardním servisem a určitě bychom ji doporučili."

Josef Síla

"Práce paní makléřky Jiskrové byla zcela profesionální, komplexní a nadstandardně kvalitní. Velmi vstřícně komunikovala, všechny materiály perfektně připravila, vše srozumitelně vysvětlila. Je prostě skvělá".

Iva Vacková

"Paní Markéta Jiskrová prokázala při prodeji naprosto bezprecedentní profesionální přístup, její nasazení, snaha a maximálně vstřícný přístup jak ke mě (klientovi), tak i k jednotlivým zájemcům je obdivuhodný. V budoucnu budu velice rád opět s touto makléřkou spolupracovat."

Petr Rybák

"S makléřkou paní Jiskrovou spolupracuji již delší dobu. Perfektně se mi stará o mé nemovitosti k pronájmu a vždy pečlivě vybere, a předem prověří, nájemníka, se kterým jsem nadmíru spokojen. Její služby jsem již doporučil svým přátelům, kterým se také úspěšně stará o nemovitosti k pronájmu a hledá pro ně ty nejvhodnější nájemníky. Děkuji za perfektní servis!"

Ing.Jan Jirásek

"Naprosto nadstandardní přístup, perfektní komunikace, skvělé nápady, obětavost a rychlý prodej. Děkuji."

Jan Novák

"Byli jsme spokojeni se spoluprací a s komplexním servisem."

manželé Vyleťalovi 

"Profesionální, kvalitní, lidský a důvěryhodný přístup."

Jiří Janeček 

"Markéta Jiskrová je dle mého názoru velmi dobrá a profesionální realitní makléřka. Připravila velmi atraktivní prezentaci bytu, díky které se nemovitost brzy prodala, průběžně s námi konzultovala vše, co jsme během prodeje řešili, vždy byla rychlá, flexibilní a chovala se korektně. Maximálně šetřila náš čas. Pokud budu v budoucnu opět řešit situaci s prodejem či koupí nemovitosti, určitě se obrátím zase na Remax a Markétu Jiskrovou."

Julius Bejšovec

"Rádi bychom paní makléřku pochválili za její profesionální servis a obětavost. Vždy nám vše vysvětlila, pracovala pro nás i o víkendech a na dovolené. Zájemce o náš dům s námi konzultovala a nakonec nám doporučila toho nejvhodnějšího, který se líbil i nám. Celý proces prodeje proběhl naprosto hladce a korektně. Její služby bychom využili i v budoucnu a určitě ji budeme doporučovat i dále našich známým. "

manželé Rychtářovi 

"Byla jsem velice spokojena s kvalitou služeb a nadstandardním servisem paní makléřky. Paní Jiskrová byla velice ochotná, naprosto  profesionální, vždy dodržela co slíbila a můj byt prodala velice rychle a dobře." 

Jarmila Smutná

"S paní Jiskrovou jsem byla velice spokojená. 100% profesionální jednání."

Irena Adámková