O mně...

Jsem realitní makléřka, která dělá svoji práci srdcem. Svým klientům úspěšně prodávám rodinné domy, byty a pozemky převážně v Praze a okolí. Specializuji se na menší developerské projekty, pro které připravuji jak samotný prodej, tak kompletní vizuální identitu od návrhu loga, po kompletní propagační materiály včetně standardů projektu.

Velkou výhodu spatřuji zejména v mých zkušenostech s marketingem a tvorbou komunikační strategie. Marketing a propagace mne provází celým profesním životem. Makléřkou RE/MAX jsem od roku 2018 a předtím jsem více než deset let působila v korporaci mediální agentury, kde jsem měla na starosti rozvoj značky a korporátní identitu. Zajímám se také o design a ve volných chvílích navrhuji pro přátele interiéry. Tyto zkušenosti mi samozřejmě velice pomáhají v mé současné práci, která mne naplňuje a fascinuje. 


Při prodeji nemovitostí kladu mimořádný důraz na dokonalou přípravnou fázi prodeje nemovitosti, založenou na perfektním homestagingu, profesionálních fotografiích či vizualizacích a následném vhodně zvoleném prodejním marketingu. Pouze kvalitní prezentace spolu s vhodně zvolenou prodejní strategií a marketingem nemovitosti vzbudí v zájemci ty správné emoce a zaručí rychlý a efektivní prodej za maximální cenu.

Každý obchod je jiný, ke každému přistupuji individuálně a zodpovědně. Spokojený klient je mým hnacím motorem a každá kladná reference mi dělá obrovskou radost a je pro mne ujištěním, že jsem odvedla perfektní práci, za kterou se nemusím stydět.

Jsem zodpovědná, profesionální, diskrétní. Klienti o mně říkají, že mám tah na branku, oceňují moji preciznost a zápal pro tuto práci.

Velmi ráda budu pracovat i pro vás.


V roce 2022 jsem získala certifikaci ISO kvality, kterou v České republice vlastní pouze 3% realitních makléřů. Realitní makléř s akreditovaným certifikátem vydaným ve smyslu ISO/IEC 17024 má prokazatelnou kvalifikaci a v rámci České republiky neexistuje vyšší všeobecně uznávaný způsob doložení kvalifikace. 

V RE/MAXU máme 1371 aktivních makléřů, z toho 80 z nich ISO makléřů.


Makléři s certifikací dle normy ISO musejí splňovat několik zásadních podmínek. Patřičné vzdělání a dostatečná praxe v realitním oboru je základ. Také musejí ke zkoušce doložit minimálně 10 ověřených (samozřejmě kladných:-)) referencí od klientů, doložit počet uskutečněných realitních obchodních transakcí a splnit minimálně 100 hodin strávených vzdělávacími aktivitami ve formě webinářů, seminářů apod.

Zkouška samotná se skládá z písemného testu, ústní zkoušky a obhajoby případové studie před komisí. Případová studie má parametry diplomové práce a zaměřila jsem se v ní právě na marketing developerských projektů. 


Pokud chcete nahlédnout do mého soukromého života, navštivte můj soukromý instagram.... :-)