Podkrovní mezonetový byt 3+kk v atraktivní lokalitě na Žižkově.

Žižkov je jednou z nejlepších lokalit v Praze a nabízí nádherné a autentické prostředí pro život. V této čtvrti najdete spoustu skvělých restaurací, malých kaváren, barů, obchůdků, ale i umělecké galerie a divadla. A také jeden z nejoblíbenějších farmářských trhů v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad. 

Dominantou Žižkova je televizní vysílač, který nabízí nádherné výhledy na celé město. Okolí je plné historických budov a krásných parků a zahrad. Tyto parky jsou ideálním místem pro pikniky, relaxaci a procházky s rodinou a přáteli.


A právě v této nádherné lokalitě, v ulici Jagellonská, je nyní na prodej mezonetový byt o dispozici 3+kk. 

Podlahová plocha bytu: 95,94 m2
+ Balkon: 4,65 m2

Typ vlastnictví: osobní
Kolaudační rozhodnutí: 09/2004
Historický dům v ulici Jagellonská
Podlaží: 6.NP + 7.NP
Sklep: NE
Výtah: ANO
Měsíční náklady: 2.590 Kč + energie
Vytápění bytu: plynový kotel Vaillant (nový z roku 2021) + otopná tělesa
Správcovská firma: Baleno Real, s.r.o. (www.baleno.cz)

Cena bytu: 11.650.000 Kč


Byt se nachází v 6. a 7. nadzemním podlaží zrenovovaného historického domu s výtahem a disponuje podlahovou plochou o velikosti 96 m2 + balkon o velikosti 4,65 m2 situovaný do vnitrobloku. 

Ve spodním patře bytu se nachází vstupní hala, dále prostorný kuchyňský kout, koupelna s vanou, toaletou a bidetem a dále pak obývací pokoj. Místo na pračku a sušičku je šikovně vyřešeno příčkou mezi koupelnou a obývacím pokojem. 

Z obývacího pokoje vedou dřevěné schody do horního patra bytu, kde jsou další dva pokoje, šatna a druhá koupelna s vanou, toaletou a umyvadlem. 

V obytných místnostech je položena plovoucí laminátová podlaha, v kuchyni a koupelnách dlažba. V obou patrech bytu jsou střešní dřevěná okna Velux, vchodové dveře na balkon jsou plastové s dvojsklem. Byt je vytápěn pomocí plynového kotle Vaillant a ohřev vody zajištěn bojlerem. 

V současné době je v bytě základní kuchyňská linka a ložnice je propojena s pracovnou. Novou moderní kuchyňskou linkou a drobnými doplňky do tohoto bytu však získáte moderní a velmi působivý byt ve fantastické lokalitě.

Pokud hledáte ideální místo pro život v Praze, neváhejte a přemýšlejte o Žižkově. Tato část města nabízí skvělou kombinaci historie, kultury, přírody a moderního života. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a uvidíte, jak se vám bude Žižkov líbit.