Moderní byt 2+kk v blízkosti metra linky C na Střížkově.

Vítejte na pražském Střížkově, který leží přesně napůl mezi městskými obvody Praha 8 a Praha 9. Tato lokalita vám nabízí vše, co k pohodlnému životu potřebujete. Dostatek zeleně, obchody (LIDL, Kaufland, 2x Billa, Penny, OC Prosek), lékařské služby, restaurace, školy, školky, ale také dvě stanice metra – Prosek a Střížkov. Stanice Střížkov patří k nejvýraznějším stanicím metra v Praze a je nepřehlédnutelná.


A právě tady, jen pár minut pěší chůze od metra, nabízíme k prodeji kompletně vybavený a velmi pěkný byt o dispozici 2+kk s balkonem, sklepem a parkovacím stáním v bytovém domě z roku 2008.  

Podlahová plocha bytu: 68,3 m2
Balkon: 4,5 m2
Sklep: 5,4 m2
1x parkovací stání v podzemní garáži

Typ vlastnictví: Osobní
Bytový dům z roku 2008 (Kolaudační rozhodnutí: 11/2008)
Energetický štítek budovy: C
Podlaží: 2.NP
Sklep: ANO (-1.NP)
Parkovací stání: ANO (-1.NP)
Výtah: NE
Měsíční náklady za služby: 4.038 Kč + 369 Kč garáž
Vytápění bytu: centrální dálkové
Správcovská firma: BLAŽEK Facility Management ( https://www.blazekfm.cz/ )

Cena bytu: 7.150.000 Kč

Byt je velmi moderně zařízen a dispozičně velmi dobře řešen. Ve vstupní chodbě je prostorná vestavěná šatní skříň, samostatné WC, technická místnost, kde je vyveden odpad na automatickou pračku a sušičku a dále samostatná koupelna se sprchovým koutem.

Prostorný obývací pokoj je spojen s kuchyňským koutem a barovým pultem s dvěma místy na sezení. Po celé délce obývacího pokoje je umístěno moderní podsvícení na dálkové ovládání, kde je možné měnit i intenzitu a barevnost. Moderní kuchyňská linka disponuje vestavěnou lednicí, sklokeramickou varnou deskou, vestavěnou myčkou na nádobí šíře 45 cm a vestavěnou elektrickou troubou. 

Ložnice je orientovaná na jižní stranu se vstupem na balkón a disponuje také prostornou šatní skříní. I v této místnosti veškeré vybavení může zůstat

V obytných místnostech je plovoucí laminátová podlaha, na chodbě, v kuchyňském koutě, WC, technické místnosti a v koupelně je keramická dlažba.

Vstupní dveře jsou bezpečnostní protipožární. Na vstupních dveřích je umístěn elektronický zámek Nuki Smart Lock 3.0 Pro, kterým otevřete dveře pomocí automatického odemykání. Dveře tak můžete otevřít na dálku pomocí smartphonu, chytrých hodinek nebo automaticky pomocí automatického odemykání. Pomocí aplikace Nuki můžete sledovat, kdo přišel a kdo odešel, když jste v práci, na cestách nebo na dovolené, případně můžete přidělit oprávnění k zabezpečenému přístupu komukoliv z rodiny nebo paní na úklid. 

Další elektronickou vychytávkou u vstupních dveří je dveřní kukátko Equest VEIU Pro. Objektiv kamery má 180° úhel záběru, který vám poskytuje maximální přehled o tom, kdo je u vašich dveří. Konstrukce kamery navíc znemožňuje nahlédnutí do bytu přes optiku, jako je tomu možné u běžných dveřních průzorů. Můžete se tak diskrétně rozhodnout, zda chcete jít návštěvníkovi otevřít dveře, získat jeho záznam nebo s ním vzdáleně komunikovat v rámci obousměrného přenosu hlasu. 

Tento byt vám nabídne zkrátka vše, co od moderního bydlení očekáváte.

Kvalitní život na Střížkově.


Jednou z největších výhod Střížkova je jeho vynikající dostupnost a doprava. Nachází se v blízkosti dálnice D8 a dálnice D11, což umožňuje rychlý přístup k centru města i k dalším významným oblastem v okolí Prahy. Dále se zde nachází několik autobusových zastávek a dvě stanice metra linky C, což umožňuje snadnou a rychlou dopravu po celé Praze.

V této čtvrti se nachází mnoho parků a zelených ploch, což umožňuje, aby byla tato oblast velmi příjemným místem k životu. Nedaleký Park Přátelství je park s nejdelší umělou vodní soustavou v Praze. Těžištěm celého parku jsou lámané křivky systému vodních ploch a kaskád, který díky jedenácti přepadům vodní soustavy doplňují i zvuky tekoucí vody. Nechybí zde ani dětská hřiště, kavárna s venkovním posezením u jezírka a lavičky k odpočinku. Z jedné strany parku, kde je umístěna stanice metra Střížkov se dostanete na druhý konec parku, k druhé stanici metra Prosek.

Střížkov je zkrátka ideální místo k životu hlavně díky své poloze a občanské vybavenosti.