3 moderní rodinné domy
Praha - Královice

Moderní, elegantní, jednoduchý tvar těchto domů nabízí vysoký standard a komfort, který si zasloužíte. Nadčasový design domu s elegantní italskou kuchyní značky Spagnol Cucine a perfektní provedení celého interiéru. K tomu parkovací stání a zahrada, která vám poskytne další pohodlí a soukromí. 


Užitná plocha domu: 137,65 m2
1.NP: 70,33 m2 + 14,71 m2 terasa
2.NP: 67,32 m2
Dispozice: 5+kk

Parcela: 380/13: 396 m2
Parcela: 380/15: 401 m2
Parcela: 380/16: 4
30 m2

Typ vlastnictví: Osobní
Kolaudace: 06/2024
Energetický štítek budovy: B
Vytápění domu: tepelné čerpadlo SAMSUNG + podlahové vytápění
Okna: trojskla - francouzská okna plastová 
Venkovní elektrické žaluzie
Vstupní dveře bezpečnostní třídy 3


PRODEJNÍ CENA : 17.640.000 Kč 


Moderní a velmi kvalitní provedení kuchyňské linky od italské rodinné firmy Spagnol Cucine - řada TALITA STYLING (Katalog řady TALITA ke stažení zde). Dveře, panely a pohledové části kuchyně jsou kombinace lamina CAOLINO + VISONE, korpusy lamino COLONIALE, panty a pojezdy BLUM (grigio antaro), integrované úchyty, sokly a profily NERO SPAZZOLATTO (anodizovaný hlíník). Pracovní deska a deska na zdi jsou z bílého konglomerovaného kamene – ALASKA BIANCO.


Vestavěné spotřebiče WHIRLPOOL (mikrovlnná trouba, elektrická trouba, indukční deska, kombinovaná lednice, myčka na nádobí) + dřez FRANKE + integrovaná digestoř FABER. 

Dvoupodlažní rodinný dům, který splňuje kritéria moderního a úsporného bydlení. Perfektní zpracování je vidět na každém detailu. V interiéru byly použity velmi kvalitní materiály a značkové produkty. Podlahy jsou plovoucí laminátové  značky EGGER v dekoru bělený dub. Ve vstupní chodbě a v obou koupelnách je položena dlažba a obklady italské značky MODA. V koupelnách jsou sprchové kouty značky RAVAK a baterie značky ROCA. Umyvadla v setu s praktickou moderní skříňkou značky JIKA. V domě jsou 2 toalety značky GEBERIT, z toho jedna samostatná v přízemí, druhá v koupelně v patře.  Interiérové dveře jsou bílé, do obývacího prostoru prosklené dvoukřídlé značky SAPELI

Vytápění, chlazení a ohřev vody je řešeno pomocí tepelného čerpadla značky SAMSUNG EHS ClimateHub Split 9,0 KW 220 V včetně integrovaného zásobníku TÚV 200 l.(A+++) a podlahového vytápění v celém domě. Žádné otopné těleso vám nebrání v nádherném výhledu ze všech místností v domě. Francouzská okna zajistí maximální přísun denního osvětlení. Venkovní elektrické žaluzie naopak dostatečné zastínění od slunce či klidný spánek.  

Půdorysy domu:

Standardy domu:

Obvodové zdivo:
- Porotherm 30 Profi (247*300*249 mm) na maltu pro tenké spáry + zateplení minerální vatou tl. 150 mm
Základové zdivo: 
- BEST ZB 40 výztuž R12á250mm, beton XC1-C20/25.
Vnitřní nosné zdivo:
- Porotherm 25 Profi (372*240*249mm) na maltu pro tenké spáry
Vnitřní nenosné zdivo:
- příčkové zdivo 100,150 mm, POROTHERM 8, 14 ProfiI (497*80, 140*249 mm) na tenkovrstvou maltu .
Stropy:
- železobetonové dutinové panely Goldbeck tl.200 mm
Střecha:
- systém Dektrade, plochá, izolace folie Dekplan 76, sklon 3%
Výplně otvorů:
- okna plastová s izolačním trojsklem
- interiérové dveře Sapeli
Schodiště:
- železobetonové 


MĚSTSKÁ ČÁST KRÁLOVICE


Královice si zachovaly svůj původní vesnický charakter, ale zároveň disponují veškerou potřebnou občanskou vybaveností. V blízkém okolí najdete mateřské a základní školy, dvě základní umělecké školy, bankomaty, poštu, restaurace, kavárny, lékárny, benzinové stanice, obchody a další služby. Přímo v Královicích si můžete zacvičit na tenisových kurtech, fotbalovém stadionu nebo si užít přírodní koupaliště Markéta.

Dopravní dostupnost Královic je také velmi dobrá. Do centra Prahy se dostanete autem za pouhých 20 minut. V budoucnu se navíc plánuje napojení na Pražský městský okruh, který významně zrychlí spojení s metropolí. Hromadná doprava je zajištěna autobusovými linkami a vlakovou dopravou z nedaleké stanice Praha-Uhříněves.


Kulturní a společenský život

I přes venkovský charakter Královic nebudete ochuzeni o kulturní a společenské vyžití. V blízké Uhříněvsi najdete kino, divadlo, restaurace, kavárny a další zábavní možnosti. Přímo v Královicích pak můžete navštívit historickou tvrz nebo se zapojit do aktivit místního Sokola.

Rozšíření občanské vybavenosti

V nejbližší budoucnosti se počítá s výstavbou nového centra Královic na více než 2 hektarech pozemků v blízkosti historické tvrze. Toto centrum bude zahrnovat obchody, služby, restaurace a další zázemí pro obyvatele, čímž ještě více zkvalitní život v této lokalitě.

Okolí Královic přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Můžete se vydat na procházky a cyklovýlety v rozsáhlém lesním komplexu přírodního parku Rokytka, který byl v roce 1990 vyhlášen chráněným územím "Zóna klidu Rokytka". Tato unikátní lokalita nabízí nespočet možností pro trávení volného času v přírodě.

Aktivní vyžití a sport

Pro sportovně založené obyvatele Královic nabízí tato lokalita celou řadu možností pro aktivní trávení volného času. Ať už preferujete tenis, fotbal, cyklistiku nebo jiné outdoorové aktivity, vše je v dosahu přímo v Královicích nebo v jejich bezprostředním okolí.

Zlepšení dopravní obslužnosti

Plánované napojení Královic na Pražský městský okruh výrazně zlepší dopravní dostupnost této oblasti. Spolu s posílením autobusových linek a blízkostí vlakového spojení bude dojíždění do centra metropole rychlé a pohodlné.

Revitalizace historických památek

Vedení města si zakládá na ochraně a rozvoji historického dědictví Královic. Plánuje se revitalizace a zpřístupnění historické tvrze, která se stane dominantou nového centra. Tato snaha o zachování a oživení místních památek ještě více podtrhne jedinečný charakter této lokality.

Tyto rodinné domy představují vše, co od moderního života očekáváte. Vše je zbudováno podle posledních trendů s důrazem na design a praktičnost. Přijďte se přesvědčit osobně.