Moderní řadový rodinný dům v Mostě

Fantastický rodinný dům se nachází v jedné z nejlukrativnějších čtvrtí města Most a nabízí vše, co od moderního, pohodlného života očekáváte. Majitelé vše promysleli do posledního detailu a na materiálech se zde rozhodně nešetřilo. Vše je zbudováno podle posledních trendů s důrazem na design a praktičnost. Příkladem jsou masivní vchodové dveře německé značky HOCO na otisk prstu, nebo precizně založená a dokonale udržovaná zahrada s venkovním posezením a jezírkem.

Užitná plocha domu: 281,6 m2
Dispozice: 7+1
Pozemek: 583 m2
Zastavěná plocha: 160 m2
Garáž: 2x parkovací stání
Sklep: ANO

Typ vlastnictví: Osobní
Rodinný dům z roku 1998 
Energetický štítek budovy: D
Podlaží: -1.NP + 1.NP + 2.NP
Vytápění domu: Plynový kotel
Zabezpečení domu: Jablotron 100

Náklady na bydlení/měsíc - počítáno pro 4 člennou rodinu:
6.120 Kč - plyn
2.550 Kč - elektřina
1.335 Kč - vodné/stočné
Celkem: 10.005 Kč/měsíc


PRODEJNÍ CENA : 12.370.000 Kč 


Moderně řešené podkroví domu je velmi dobře prosvětleno a nabízí moderní a vzdušné prostory pro početnou rodinu.


V podkroví domu je prostorově velkolepě řešený světlý obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem. Moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči uspokojí i ty nejnáročnější. Dále jsou zde 3 samostatné ložnice a jedna koupelna. 

Dostatek světla a prostoru pro početnou rodinu. Moderní, vzdušné a nadčasové. Nastěhovat se můžete pouze s kufrem. Dům i zahrada jsou připraveny právě pro vás.

Vzdušné přízemí domu poskytuje 4 obytné místnosti. 

Z hlavní místnosti v přízemí domu je přímý vstup na zahradu. Přízemí domu je možné využít k drobné podnikatelské činnosti. V současné době je tento prostor kompletně vyklizený a nově vymalovaný. 

V domě jsou položeny podlahy z lepeného vinylu. Vinylové podlahy jsou měkké a teplé a díky akustickým vlastnostem dokážou tlumit nežádoucí hluk. V roce 2011 byla osazena nová plastová střešní okna a francouzská okna do zahrady. 

A to není vše. Dům má také praktické sklepní prostory. 

Sklepní prostory, který nevypadají zdaleka jako sklep, jak ho znáte. V tomto domě jsou tyto prostory ve stejném TOP stavu, jako zbytek domu. Jsou absolutně suché a velmi dobře udržované. Navíc tuto část domu není třeba vůbec temperovat. 

Nachází se zde prostorná sušárna a prádelna, dále místnost pro umístění plynového kotle (či čerpadla) a další skladové prostory. Pár technických informací závěrem......

Dům je postaven z tvárnic Ytong s šíří obvodového zdiva 440mm, které nevyžaduje vnější zateplení obvodového pláště. Dobrá tepelná izolace domu se projevuje v případě náhlé změny venkovní teploty tak, že akumulované teplo se drží až 2 týdny bez nutnosti temperování. 

Fasáda domu je bílá, tzv. mnichovská škrábaná fasáda. Na střeše je položena střešní krytina Bramac beton. Dům je vytápěn centrálně pomocí plynového kotle, ale lze samozřejmě přejít na efektivnější spotřebu elektřiny a vytápění, plynový kotel vyměnit za čerpadlo a na střechu položit fotovoltaické panely. 

V domě jsou plastová bílá okna. Francouzská okna do zahrady jsou trojskla, v ostatních místnostech dvojskla. Střešní plastová okna jsou také trojskla. 


Výpis listu vlastnictví z katastru nemovitostí:


Tento dům představuje vše, co od moderního života očekáváte. Vše je zbudováno podle posledních trendů s důrazem na design a praktičnost. Přijďte se přesvědčit osobně.