Prodej bytu 2+kk v zajímavém rezidenčním projektu v Tuchoměřicích.


Podlahová plocha bytu: 62,37 m2
Lodžie: 7,59 m2
Sklep: 3,53 m2
1x parkovací stání v uzavřeném areálu domu

Typ vlastnictví: Osobní
Bytový dům z roku 2007 (Kolaudační rozhodnutí: 18.10.2007)
Energetický štítek budovy: C
Podlaží: 1.NP
Orientace bytu: západ (obývací pokoj) + východ (ložnice)
Parkovací stání: 17 m2 v uzavřeném areálu bytového domu
Měsíční náklady za služby: 5.160 Kč (pro dvě osoby)
Vytápění bytu: centrální - plynová kotelna v domě
Správcovská firma: Prodomia s.r.o.


PRODEJNÍ CENA : 6.850.000 Kč 


Tuchoměřice se nacházejí 11 km severozápadně od centra Prahy a díky své strategické poloze jsou ideálním místem pro ty, kdo touží po klidném a příjemném životě, a přesto chtějí mít blízko ke všem výhodám velkoměsta. Za pouhých 17 minut jste na stanici metra Bořislavka.   


DOPRAVA:

- Autem na stanici metra Bořislavka: 17 minut
- MHD autobus Tuchoměřice - Bořislavka: 22 minut
- Letiště Václava Havla: 7 minut
- Dálnice D7: 4 minuty
- Pražský okruh: 7 minut


Historie Tuchoměřic sahá až do středověku a historické centrum obce vás přenese zpět do minulosti. Dominantou je renesanční  zámek postavený před r. 1615, který byl od roku 1621 v majetku jezuitského řádu. 

A právě tady přímo pod klášterními zahradami stojí zajímavý rezidenční projekt, který vznikl přestavbou zámeckého pivovaru a dostavbou jeho nových částí. Jedná se o soubor domů v uzavřeném areálu, kde budete mít maximální soukromí. Toto místo má v sobě zcela jistě svůj genius loci. 

Zajímavě řešený a perfektně udržovaný bezbariérový byt o dispozici 2+kk a celkovou užitnou plochou více než 73 m² se vám bude líbit na první pohled. Obývací pokoj je orientován na západní stranu a je z něj vstup na prostornou lodžii, kde si můžete nerušeně vychutnat šálek kávy či dobrého vína a těšit se příjemnými výhledy na tuchoměřický zámek a do vzrostlé zeleně uvnitř areálu. Kuchyňský kout ve tvaru U disponuje vestavěnou myčkou na nádobí, elektrickou varnou deskou, elektrickou troubou a odsavačem par. 

Ložnice je orientovaná na východní stranu a je v ní umístěna vestavěná skříň se zrcadlovými posuvnými dveřmi. Velmi světlá koupelna disponuje oknem, díky kterému je zajištěno maximum denního světla a možnost dostatečného větrání. V obytné části bytu je položena plovoucí laminátová podlaha, v předsíni, v koupelně a v lodžii je keramická dlažba. V předsíni je druhá vestavěná skříň s posuvnými zrcadlovými dveřmi. 

V domě je centrální kotelna s plynovým kotlem, která rozvádí teplo do samotných bytů. 
Cesty v okolí jsou ideální pro jízdu na kole, výlety s kočárkem, nebo ranní běh. V Tuchoměřicích najdete kompletní občanskou vybavenost, ale i sportovní a společenské vyžití. Bohatou tradici má fotbalový oddíl místního Sokola. Ten také organizuje mnoho sportovních a společenských akcí. V obci funguje i spolek Tuchoměřice společně, díky kterému zde každoročně ožívají původní vesnické tradice. 

V Tuchoměřicích se vám bude líbit, přijďte se přesvědčit osobně.